Jesteśmy pasjonatami podróżowania na własną rękę i pysznego jedzenia.

Zamiłowanie do podróży bardzo szybko przerodziła się u nas w uwielbienie ich organizowania. Chęć częstego podróżowania z ograniczonym budżetem stworzyła potrzebę organizowania ich w sposób oszczędny. To spowodowało, że zaczęliśmy spędzać setki godzin na poszukiwaniu najlepszych sposobów na znajdowanie połączeń lotniczych czy miejsc do spania podczas podróżowania. Z czasem zaczęlimy dzielić się naszym hobby z rodziną i przyjaciółmi i pomagaliśmy naszym bliskim organizować ich bliższe lub dalsze wakacje.

Naszą kolejną pasją jest jedzenie i większość naszych podróży to podróże kulinarne. Uważamy, że miejsce najlepiej poznaje się przez jego smaki. Każdy nasz wyjazd wiąże się z bardzo dokładnym studiowaniem regionalnego jedzenia i miejsc w których można je zjeść. Podczas naszych podróży nie ma miejsca na przypadkowe restauracje.

Sklep, który właśnie oglądasz, powstał z chęci dzielenia się z innymi naszymi zamiłowaniami. Pomożemy Ci zorganizować wyjazd na własną rękę, jak również zaplanować pobyt na miejscu. Nasza oferta jest zarówno dla osób, które pierwszy raz będą coś same rezerwowały, ponieważ otrzymają od nas dokładną instrukcję jak to zrobić, jak i dla tych, dla których proces rezerwowania nie jest obcy, jednak nie maja czasu na spędzenie godzin w sieci, aby szukać najlepszych połączeń lotniczych czy hoteli.